Specjalista ds. Personalnych

Bezpośrednie    Business Consulting Center sp. z o.o. , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe: Psychologia)
- znajomość narzędzi i procesów w obszarze HR
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność, dokładność i skrupulatność
- doskonała organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy zespołowej
- kreatywność i inicjatywa
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

Obowiązki:
- organizowanie i koordynowanie procesów szkoleniowych oraz rozwojowo-oceniających
- planowanie i koordynowanie działań związanych z employer brandingiem,
- udział w prowadzeniu programu adaptacji nowych pracowników
- udział w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR

Co oferujemy:
- możliwość rozwoju, nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego
w obszarze HR
- profesjonalne środowisko pracy i miłą atmosferę
- dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz na stronie: