Praktykant / Praktykantka w Agencji Zatrudnienia

Lokalizacja: Poznań

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: PAZ/02/CII

Zadania:

Redagowanie i publikowanie ogłoszeń
Przeprowadzanie wstępnej selekcji aplikacji
Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
Organizowanie spotkań z kandydatami
Udział w spotkaniach rekrutacyjnych
Wsparcie działu administracji personalnej w archiwizacji dokumentów
Porządkowanie akt pracowniczych
Codzienne prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

Status studenta kierunków typu: psychologia, ZZL, socjologia i pokrewne
Dyspozycyjność co najmniej 30h w tygodniu
Gotowość do odbycia bezpłatnych praktyk
Zainteresowanie się tematyką ZZL/HR
Dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy pod presją czasu
Znajomość MS Office (głównie Word, Excel)
Komunikatywność, wysoka kultura osobista
Pogodne usposobienie, entuzjazm, kreatywność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką
Elastyczne podejście do godziny pracy
Możliwość odbycia praktyk w ramach praktyk studenckich/zawodowych, również nieobowiązkowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: izabela.cieluch@manpower.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Dodano dnia: 14-08-2014

Manpower

Zobacz wszystkie oferty Manpower