Rekruter IT/ Specjalista ds HR

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.
Zatrudniamy ponad 450 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.
www.bluesoft.net.pl

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się pracując w firmie realizującej duże projekty informatyczne dla największych polskich organizacji, to czekamy właśnie na Ciebie.

IT Rekruter/ HR Specialist
Miasto: Warszawa

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzaniu rekrutacji na stanowiska z branży IT (mile widziane doświadczenie w outsourcingu)
• Znajomość branży IT
• Kreatywność, Asertywność, Multitasking, umiejętność zarządzania czasem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
• Umiejętność pracy w zespole
• Poczucie humoru :)
Obowiązki:
• Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na specjalistyczne stanowiska z branży IT
• Udział w całym cyklu rekrutacyjnym od pozyskania kandydata, poprzez rekrutację i rekomendację aż do zatrudnienia
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
• Docieranie do kandydatów i pozyskiwanie ich do realizowanych projektów
• Skuteczne wykorzystywanie narzędzi rekrutacyjnych dostępnych na rynku
• Przeprowadzanie spotkań i wywiadów z Kandydatami
Oferujemy:
• Ambitne projekty? Gwarantujemy udział w projektach dla największych organizacji w kraju i za granicą.
• Ścieżka kariery? Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Oprócz rekrutacji możliwość realizacji innych zadań z obszaru HR-u miękkiego.
• Realizacja własnych inicjatyw? Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, metodyki i technologie.
• Stabilność zatrudnienia? Stawiamy na długofalową współpracę w ramach różnych projektów.
• Benefity? Oferujemy prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, Organizujemy i współfinansujemy lekcje nauki j. angielskiego w biurze.
• Przygoda? Zapewniamy dobrą zabawę dzięki uczestnictwu w firmowych inicjatywach i wyjazdach integracyjnych. Wspólnie żeglujemy na rejsach na STS F.Chopin np. na Karaibach.

Dołącz do naszej załogi:

Dodano dnia: 31-10-2017