Rekruter/Specjalista ds. rekrutacji/Researcher/HeadHunter

Bezpośrednie    Philip Rockwell Ltd. , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Brytyjska agencja rekrutacyjna Philip Rockwell LTD poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji.

Obowiązki:
Kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego:
- tworzenie ogłoszeń,
- poszukiwanie kandydatów,
- rozmowy z kandydatami,
- edycja plików tekstowych,
- administracja procesem rekrutacyjnym.

Wymagania:
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
- dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z innymi,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, elokwencja,
- chęć do ambitnej pracy dającej duże możliwości rozwoju,
- umiejętność nawiązywania relacji i ciekawość świata biznesu,
- chęć do rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu firmy.

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe,
- znajomość j.angielskiego.

Oferujemy:
- pracę w przyjaznym i szybko rozwijającym się środowisku,
- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
- brak korporacyjnej atmosfery!