Asystent / Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Bezpośrednie    Human Resources Poland , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Do naszego dynamicznego zespołu rekrutacji zagranicznych poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Zadania:

- Bieżące wsparcie pracy działu rekrutacji zagranicznych;
- Kontakt z kandydatami (branża budowlana i opiekuńcza), przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych;
- Publikacja ogłoszeń oraz selekcja aplikacji;
- Pomoc w organizacji wyjazdów do pracy.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
- Doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji;
- Wykształcenie wyższe - mile widziani absolwenci anglistyki, psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, itp.;
- Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy;
- Dynamizm w działaniu;
- Zainteresowanie branżą HR.

Oferujemy:

- Pracę w młodym, zgranym zespole;
- Zatrudnienie od września;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Udział w ciekawych, zagranicznych projektach rekrutacyjnych.