Specjalista ds. Administracji Personalnej

Bezpośrednie    People , Warszawa

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Kad/38/05/2017/KP

Zadania
  • Koordynacja administracji personalnej.
  • Czynności związane z zatrudnieniem pracowników i rozwiązywaniem umów o pracę.
  • Zgłaszanie pracowników do ZUS.
  • Codzienna praca w programie Płatnik.
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych, bieżące ewidencjonowanie zmian.
  • Sporządzenie zaświadczeń o zatrudnieniu.
Wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wiedza z zakresu prawa pracy.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS.
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, komunikatywność, zaangażowanie.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.