Specjalista ds. kadr i płac

Bezpośrednie    Profesja Centrum Aktywności Zawodowej , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PROFESJA Centrum Aktywności Zawodowej - Jesteśmy agencją pracy oraz instytucją szkoleniową. Realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej. Oferujemy kompleksowe usługi HR dla firm. Wierzymy, że każdy może znaleźć pracę odpowiednią dla siebie, która pozwoli mu w pełni wykorzystać swój potencjał. Stawiamy na elastyczność - jeśli szukasz pracy w korporacji, to nie u nas. Nasz Zespół tworzą ludzie o różnorodnych osobowościach i nieprzeciętnych umiejętnościach. Jeśli podzielasz nasze wartości, zapraszamy do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania:

• Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich,
• Weryfikacja list obecności,
• Przygotowywanie umów,
• Prowadzenie akt osobowych,
• Sporządzanie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Obsługa Płatnika

Idealny Kandydat powinien:

• Posiadać wiedzę i doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym,
• Znać Kodeks pracy oraz posiadać aktualną wiedzę nt. umów cywilnoprawnych,
• Dobrze znać programy: Płatnik, Excel,
• Być osobą komunikatywną, łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi,
• Cechować się wielozadaniowością i umiejętnością pracy w zespole,
• Potrafić doskonale zorganizować sobie pracę,
• Mile widziana umiejętność naliczania wynagrodzeń i znajomość czasu pracy

Na tym stanowisku oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,
• Pracę w nowoczesnym biurze przy Sieradzkiej 4C,
• Koleżeńską atmosferę w pracy,
• Kompleksowe wdrożenie do pracy oraz niezbędne szkolenia,
• Pyszną kawę i herbatę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: klaudia.debowska@profesja-poznan.pl W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)"